دانلود رایگان و تماشای آنلاین Saz Dahani ساز دهنی ۱۳۵۲

تماشای آنلاین و دانلود رایگان Saz Dahani ساز دهنی ۱۳۵۲ با لینک دانلود مستقیم.

جستجوی فیلم و سریال

استفاده از سایت ایران فیلم پلاس برای همگان 100% رایگان می باشد و برای دانلود یا تماشای فیلمها هیچگونه نیازی به ثبت نام، شماره موبایل و .... نیست

Saz Dahani ساز دهنی ۱۳۵۲

امتیاز:
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی
Loading...

پخش آنلاین

X

داستان از جایی شروع میشود که عبدلو بدلیل مبتلا شدن به بیماری اسهال از خوردن داروی تلخ طفره میرود. پدرش که در بندر روی کشتی کار میکرد از یک خارجی یک سازدهنی هدیه میگیرد و او نیز آنرا به عبدلو میدهد مشروط بر آنکه عبدلو دارو را بخورد. بچه های بندر تاکنون چنین ابزاری ندیده بودند …
بازیگران
: عباس پوراحدی
، جمعه وفابخش
، مهدی جوادی
، محمود وفابخش
، مسعود گودرزی
، شهلا درویشی
، یعقوب مرادزاده
، محمد مرادزاده
، جمعه طنین
، عباس رئیسی
، اسحاق احدزاده

توجه: این فیلم جز سری فیلمهای ایران فیلم پلاس نمی باشد و در یوتیوب آپلود شده و در سایت قرار گرفته است.

این احتمال وجود دارد که در آینده این فیلم به دلایل حقوقی از یوتیوب حذف شود و در آن صورت دیگر امکان پخش و یا دانلود آن در سایت ایران فیلم پلاس وجود نخواهد داشت.
البته در صورت حذف فیلم از یوتیوب، شما می توانید از طریق کامنتها درخواست بارگذاری آن در سرور اختصاصی ایران فیلم پلاس را بدهید و در صورتیکه امکانش باشد، فیلم به سرور سایت منتقل شده و مجددا قابل پخش و دانلود خواهد شد.

همچنین هیچکدام از فیلم و ویدیوهای یوتیوبی توسط ایران فیلم پلاس بازبینی نشده اند و ممکن است سانسور شده، زبان اصلی و یا حتی با عنوانی مغایر با عنوان اصلی فیلم معرفی شوند.

لینک دانلود مستقیم

همانطور که می دانید یوتیوب امکان دانلود فیلمها و ویدیوها را نمی دهد. اما ما ایران فیلم پلاس این امکان را مهیا کرده ایم که از طریق لینک زیر، لینک دانلود ویدیو ساخته شود و امکان دانلود مستقیم از سرورهای یوتیوب میسر شود.
توجه داشته باشید که در صورتیکه ویدیو از روی یوتیوب حذف شود، لینک دانلودی ساخته نخواهد شد.

جدیدترین فیلمهای یوتیوب

فیلمهای یوتیوب

Subscribe
خبر بده در مورد
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات