دانلود رایگان و تماشای آنلاین Najourha ناجورها ۱۳۵۳

تماشای آنلاین و دانلود رایگان Najourha ناجورها ۱۳۵۳ با لینک دانلود مستقیم.

جستجوی فیلم و سریال

استفاده از سایت ایران فیلم پلاس برای همگان 100% رایگان می باشد و برای دانلود یا تماشای فیلمها هیچگونه نیازی به ثبت نام، شماره موبایل و .... نیست

Najourha ناجورها ۱۳۵۳

امتیاز:
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (10 رای)
Loading...

پخش آنلاین

X

ناجورها عنوان فیلمی ایرانی به کارگردانی سعید مطلبی در سال ۱۳۵۳ است.
خلاصه داستان
رضا بازارچه (رضا بیک ایمانوردی) که با دوستش غفور در کار قاچاق است محموله‌ای را به سلمان تحویل می‌دهند. رضا توسط ژاندارم‌ها دستگیر می‌شود و غفور از سلمان کیف محتوی پول قاچاق را طلب می‌کند. سلمان کیف را به زنی سپرده است، و غفور و بشیر (علی آزاد) کیف را از زن پس می‌گیرند و بشیر از زن هتک حرمت می‌کند. سحر به شوهرش اسلام (محمدعلی فردین) می‌گوید که اسم یکی از متجاوزان رضا بازارچه بوده‌است. اسلام به شهر می‌رود و رضا را در زندان ملاقات می‌کند. وقتی اسلام در یک دعوای ساختگی به زندان می‌افتد آن دو را به زندان دیگری منتقل می‌کنند. اسلام و رضا بر اثر تصادف اتومبیل شان می‌گریزند، و اسلام وقتی به روستای زادگاهش می‌رسد همسرش خودکشی کرده‌است. وقتی مادر اسلام رضا را می‌بیند شهادت می‌دهد که او متجاوز نبوده‌است. رضا از نشانی‌هایی که پیرزن می‌دهد غفور را می‌شناسد و با اسلام درگرفتن انتقام از غفور همراه می‌شود. آن‌ها از طریق غفور به بشیر می‌رسند و اسلام بشیر را از پا درمی‌آورد و با رسیدن ژاندارم‌ها خود را تسلیم می‌کند.

لینک دانلود مستقیم

همانطور که می دانید یوتیوب امکان دانلود فیلمها و ویدیوها را نمی دهد. اما ما ایران فیلم پلاس این امکان را مهیا کرده ایم که از طریق لینک زیر، لینک دانلود ویدیو ساخته شود و امکان دانلود مستقیم از سرورهای یوتیوب میسر شود.
توجه داشته باشید که در صورتیکه ویدیو از روی یوتیوب حذف شود، لینک دانلودی ساخته نخواهد شد.

جدیدترین فیلمهای یوتیوب

فیلمهای یوتیوب

Subscribe
خبر بده در مورد
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات