دانلود رایگان و تماشای آنلاین Film Irani Namehayeh Baad | فیلم ایرانی نامه های باد

تماشای آنلاین و دانلود رایگان Film Irani Namehayeh Baad | فیلم ایرانی نامه های باد با لینک دانلود مستقیم.

جستجوی فیلم و سریال

استفاده از سایت ایران فیلم پلاس برای همگان 100% رایگان می باشد و برای دانلود یا تماشای فیلمها هیچگونه نیازی به ثبت نام، شماره موبایل و .... نیست

Film Irani Namehayeh Baad | فیلم ایرانی نامه های باد

امتیاز:
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی
Loading...

پخش آنلاین

X

برای دیدن بهترین فیلمها با کیفیت بالای سینمایی عضو کانال شوید
https://www.youtube.com/channel/UCftkYlub3Jhu0CYw2YZ0wpg?sub_confirmation=1

گروهي سرباز از مناطق دورافتاده ي كشور ، براي انجام خدمت وظيفه به پادگاني در اطراف تهران اعزام مي شوند . همه در آرزوي ديدن تهران هستند و در ميان آنها سربازي است كه تنهايي خود را با ضبط كردن صداي مردم و گوش كردن به آنها پر مي كند . او در جريان يك مرخصي تشويقي يك روزه ، ضمن رساندن پيام هاي ضبط شده ي همدوره اي هايش از طريق تلفن به خانواده هاي آنها ، در شهر به راه مي افتد و صداي رهگذران ، و به خصوص دختران را ضبط مي كند تا پس از بازگشت به پادگان ، آنها را براي دوستانش پخش مي كند.

بازیگران: محمدتفی هاشمی، فرامرز هاشم زاده

توجه: این فیلم جز سری فیلمهای ایران فیلم پلاس نمی باشد و در یوتیوب آپلود شده و در سایت قرار گرفته است.

این احتمال وجود دارد که در آینده این فیلم به دلایل حقوقی از یوتیوب حذف شود و در آن صورت دیگر امکان پخش و یا دانلود آن در سایت ایران فیلم پلاس وجود نخواهد داشت.
البته در صورت حذف فیلم از یوتیوب، شما می توانید از طریق کامنتها درخواست بارگذاری آن در سرور اختصاصی ایران فیلم پلاس را بدهید و در صورتیکه امکانش باشد، فیلم به سرور سایت منتقل شده و مجددا قابل پخش و دانلود خواهد شد.

همچنین هیچکدام از فیلم و ویدیوهای یوتیوبی توسط ایران فیلم پلاس بازبینی نشده اند و ممکن است سانسور شده، زبان اصلی و یا حتی با عنوانی مغایر با عنوان اصلی فیلم معرفی شوند.

لینک دانلود مستقیم

همانطور که می دانید یوتیوب امکان دانلود فیلمها و ویدیوها را نمی دهد. اما ما ایران فیلم پلاس این امکان را مهیا کرده ایم که از طریق لینک زیر، لینک دانلود ویدیو ساخته شود و امکان دانلود مستقیم از سرورهای یوتیوب میسر شود.
توجه داشته باشید که در صورتیکه ویدیو از روی یوتیوب حذف شود، لینک دانلودی ساخته نخواهد شد.

جدیدترین فیلمهای یوتیوب

فیلمهای یوتیوب

Subscribe
خبر بده در مورد
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات