دانلود رایگان و تماشای آنلاین 👍Filme Farsi Kaka Siah| فیلم فارسی کاکا سیاه | بیک ایمانوردی – جمیله👍

تماشای آنلاین و دانلود رایگان 👍Filme Farsi Kaka Siah| فیلم فارسی کاکا سیاه | بیک ایمانوردی – جمیله👍 با لینک دانلود مستقیم.

جستجوی فیلم و سریال

استفاده از سایت ایران فیلم پلاس برای همگان 100% رایگان می باشد و برای دانلود یا تماشای فیلمها هیچگونه نیازی به ثبت نام، شماره موبایل و .... نیست

👍Filme Farsi Kaka Siah| فیلم فارسی کاکا سیاه | بیک ایمانوردی – جمیله👍

امتیاز:
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (1 رای)
Loading...

پخش آنلاین

X
👍Filme Farsi Kaka Siah| فیلم فارسی کاکا سیاه | بیک ایمانوردی – جمیله👍

خلاصه داستان: رضا (رضا بیک ایمانوردی) و دوست سیاه پوستش در موقع سرقت گیر می‌افتند و دوست رضا موقع فرار کشته می‌شود، و همسرش ناهید نیز موقع زایمان فوت می‌کند. پدر دختر (علی اکبر مهدوی فر) نوه اش را طرد می‌کند. سال‌ها بعد نوه او علی، موسوم به کاکاسیاه (علی بابا)، سر راه رضا قرار می‌گیرد و رضا از او مراقبت می‌کند. رضا به کمک قاسم (احمد معینی) و پری (جمیله) کارشان نگه داری از کودکان آواره و وادار کردن آنها به دزدی است. علی سیاه موقع زدن جیب پدربزرگش دستگیر می‌شود و پیرمرد تعهد می‌کند که از پسرک نگه داری کند؛ اما پرویز (کاظم روشن ضمیر)، از بستگان پدر بزرگ، علی را از پدربزرگ دور می‌کند تا ثروت او را تصاحب کند. کوشش‌های رضا و پری برای اثبات این که علی نوة پدربزرگ است بی‌نتیجه می‌ماند. وقتی آن دو موفق می‌شوند پیرمرد را مجاب کنند قاسم، که از معاشرت پری و رضا دل خور است، به کمک پرویز علی را می‌ربایند. رضا و پری آن‌ها را به دام می‌اندازند، و سرانجام پدربزرگ با نوه اش در کنار هم زندگی جدیدی را از سر می‌گیرند.

✍️
فیلم ایرانی قدیمی کاکا سیاه ، فیلم قدیمی، فیلم قدیمی ایران، فیلمهای قدیمی، فیلمهای قدیمی ایران 🎥
کارگردان: امیر شروان بازیگران: بیک ایمانوردی – جمیله 🎬

🔴برای تماشای فیلم های بینظیر
https://www.youtube.com/channel/UCmyVLhOz91gxPSqbWfBkoLg?sub_confirmation=1

بهترین فیلمهای شهناز تهرانی 👇

بهترین فیلمهای بهمن مفید 👇

بهترین فیلمهای دهه پنجاه 👇

فیلمهای منتخب این هفته تماشاگران👇

Top watched playlists:👇
بهترین فیلم های دهه چهل

بهترین فیلم های دهه پنجاه

فیلم های گوگوش

فیلم های درام قدیمی

فیلم های منوچهر وثوق

فیلم های کمدی قدیمی

فیلم های لیلا فروهر

فیلم های شهناز تهرانی

بهترین فیلم های علی میری

فیلم های بهمن مفید

فیلم های بهروز وثوقی

فیلم های قدیمی اکشن

فیلم سکسی,رقص,فیلم ایرانی,سکسی قدیمی,فیلم قدیمی,فیلم ایرانی قدیمی,فیلم فارسی,فیلم ایران قدیم,فیلم قدیمی ایرانی,دانلود فیلم ایرانی,فیلمهای قدیمی ایرانی
film farsi,قدیمی,ایران قدیم,فیلم قدیمی ایران,فیلم سکسی قدیمی ایرانی,فیلم های قدیمی
.

فیلمفارسی اصطلاحی است که در مورد فیلم های ایرانی قدیمی, فیلم فارسی و فیلم های سینمای عامه‌پسند ایران به کار برده شد. این فیلم ها بازیگران توانمندی چون فردین, همایون, تقی ظهوری, مهدی فخیم زاده, ناصر ملک مطیعی, سپیده, ایرج قادری, انتظامی, شهلا ریاحی, کشاورز, جمشید مشایخی, فخری خوروش, داوود رشیدی, گوگوش, وحدت, شهناز تهرانی, علی میری, بهمن مفید, ارحام صدر, سعید راد, نوش آفرین, فروزان, مرتضی عقیلی, شورانگیز, بیک ایمانوردی, بهروز وثوقی و صدها هنرمند ایرانی دهه ۳۰, دهه ۴۰ و دهه ۵۰ را معرفی کردند. فیلم فارسی همچنان با نامهای دیگری نیز شناخته شده است. نام هایی چون, فیلم قدیمی ایرانی, فیلم قدیمی, فیلم فارسی ایرانی, فیلم ایرانی قبل از انقلاب.

توجه: این فیلم جز سری فیلمهای ایران فیلم پلاس نمی باشد و در یوتیوب آپلود شده و در سایت قرار گرفته است.

این احتمال وجود دارد که در آینده این فیلم به دلایل حقوقی از یوتیوب حذف شود و در آن صورت دیگر امکان پخش و یا دانلود آن در سایت ایران فیلم پلاس وجود نخواهد داشت.
البته در صورت حذف فیلم از یوتیوب، شما می توانید از طریق کامنتها درخواست بارگذاری آن در سرور اختصاصی ایران فیلم پلاس را بدهید و در صورتیکه امکانش باشد، فیلم به سرور سایت منتقل شده و مجددا قابل پخش و دانلود خواهد شد.

همچنین هیچکدام از فیلم و ویدیوهای یوتیوبی توسط ایران فیلم پلاس بازبینی نشده اند و ممکن است سانسور شده، زبان اصلی و یا حتی با عنوانی مغایر با عنوان اصلی فیلم معرفی شوند.

لینک دانلود مستقیم

همانطور که می دانید یوتیوب امکان دانلود فیلمها و ویدیوها را نمی دهد. اما ما ایران فیلم پلاس این امکان را مهیا کرده ایم که از طریق لینک زیر، لینک دانلود ویدیو ساخته شود و امکان دانلود مستقیم از سرورهای یوتیوب میسر شود.
توجه داشته باشید که در صورتیکه ویدیو از روی یوتیوب حذف شود، لینک دانلودی ساخته نخواهد شد.

جدیدترین فیلمهای یوتیوب

فیلمهای یوتیوب

Subscribe
خبر بده در مورد
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات