دانلود رایگان و تماشای آنلاین 👍 Filme Farsi Tanha Hami | فیلم فارسی تنها حامی | بیک – مرجان 👍

تماشای آنلاین و دانلود رایگان 👍 Filme Farsi Tanha Hami | فیلم فارسی تنها حامی | بیک – مرجان 👍 با لینک دانلود مستقیم.

جستجوی فیلم و سریال

استفاده از سایت ایران فیلم پلاس برای همگان 100% رایگان می باشد و برای دانلود یا تماشای فیلمها هیچگونه نیازی به ثبت نام، شماره موبایل و .... نیست

👍 Filme Farsi Tanha Hami | فیلم فارسی تنها حامی | بیک – مرجان 👍

امتیاز:
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی
Loading...

پخش آنلاین

X
👍 Filme Farsi Tanha Hami | فیلم فارسی تنها حامی | بیک – مرجان 👍
خلاصه داستان: ابی جوان سر به هوا و بزن‌بهادری است که کوشش‌های برادرش کریم و مادرش برای به راه آوردن او بی‌نتیجه است. کریم، به توصیه یدایی اش، ابی را با دختری به نام نسرین آشنا می‌کند که از پسر نا بینایش سعید مراقبت می‌کند و در کافهٔ عباس آواز می‌خواند. کریم ابی را از ادامهٔ رابطه با نسرین بر حذر می درد و با دیدن نسرین در می‌یابد که او زنی است که سالها پیش در بندر رها کرده و سعید فرزند خود اوست. آن دو با هم آشتی می‌کنند، و ابی گمان می‌کند که کریم به او نارو زده‌است. ابی، به توصیهٔ عباس، کریم را به خانهٔ خلوتی می‌کشاند تا از او انتقام بگیرد؛ اما نسرین ماجرای علاقه یدیرین خود و کریم را به ابی توضیح می‌دهد. ابی خود را وارد معرکه می‌کند و به ضرب چاقوی عباس از پا در می‌آید. ✍️

🔴برای تماشای فیلم های بینظیر
سابسکرایب ▷▶ https://bit.ly/3B0Vy9Y

بهترین فیلمهای منوچهر وثوق 👇

بهترین فیلمهای رضا بیک ایمانوردی 👇

بهترین فیلمهای دهه پنجاه 👇

فیلمهای منتخب هفته ۲۲ توسط تماشاگران👇

Top watched playlists:👇
بهترین فیلم های شهناز تهرانی

فیلم فارسی قدیمی

فیلمهای قدیمی کمدی

بهترین فیلم های دهه ۵۰

فیلم های بهروز وثوقی

بهترین فیلم های رضا بیک ایمانوردی

بهترین فیلم های شهلا ریاحی

بهترین فیلم های هفته ۲۲

فیلم های لیلا فروهر
https://www.youtube.com/watch?v=tl5cx-FibYE&list=PLkvFABnKzzvqTlkzdILEzeVGmN7cC82z2
فیلم های گوگوش

فیلم های نصرت الله وحدت

بهترین فیلم های علی میری

بهترین فیلم های ناصر ملک مطیعی

فیلم های قدیمی ایرانی

فیلم سکسی,رقص,فیلم ایرانی,سکسی قدیمی,فیلم قدیمی,فیلم ایرانی قدیمی,فیلم فارسی,فیلم ایران قدیم,فیلم قدیمی ایرانی,دانلود فیلم ایرانی,فیلمهای قدیمی ایرانی
film farsi,قدیمی,ایران قدیم,فیلم قدیمی ایران,فیلم سکسی قدیمی ایرانی,فیلم های قدیمی
.

فیلمفارسی اصطلاحی است که در مورد فیلم های ایرانی قدیمی, فیلم فارسی و فیلم های سینمای عامه‌پسند ایران به کار برده شد. این فیلم ها بازیگران توانمندی چون فردین, همایون, تقی ظهوری, مهدی فخیم زاده, ناصر ملک مطیعی, سپیده, ایرج قادری, انتظامی, شهلا ریاحی, کشاورز, جمشید مشایخی, فخری خوروش, داوود رشیدی, گوگوش, وحدت, شهناز تهرانی, علی میری, بهمن مفید, ارحام صدر, سعید راد, نوش آفرین, فروزان, مرتضی عقیلی, شورانگیز, بیک ایمانوردی, بهروز وثوقی و صدها هنرمند ایرانی دهه ۳۰, دهه ۴۰ و دهه ۵۰ را معرفی کردند. فیلم فارسی همچنان با نامهای دیگری نیز شناخته شده است. نام هایی چون, فیلم قدیمی ایرانی, فیلم قدیمی, فیلم فارسی ایرانی, فیلم ایرانی قبل از انقلاب.

توجه: این فیلم جز سری فیلمهای ایران فیلم پلاس نمی باشد و در یوتیوب آپلود شده و در سایت قرار گرفته است.

این احتمال وجود دارد که در آینده این فیلم به دلایل حقوقی از یوتیوب حذف شود و در آن صورت دیگر امکان پخش و یا دانلود آن در سایت ایران فیلم پلاس وجود نخواهد داشت.
البته در صورت حذف فیلم از یوتیوب، شما می توانید از طریق کامنتها درخواست بارگذاری آن در سرور اختصاصی ایران فیلم پلاس را بدهید و در صورتیکه امکانش باشد، فیلم به سرور سایت منتقل شده و مجددا قابل پخش و دانلود خواهد شد.

همچنین هیچکدام از فیلم و ویدیوهای یوتیوبی توسط ایران فیلم پلاس بازبینی نشده اند و ممکن است سانسور شده، زبان اصلی و یا حتی با عنوانی مغایر با عنوان اصلی فیلم معرفی شوند.

لینک دانلود مستقیم

همانطور که می دانید یوتیوب امکان دانلود فیلمها و ویدیوها را نمی دهد. اما ما ایران فیلم پلاس این امکان را مهیا کرده ایم که از طریق لینک زیر، لینک دانلود ویدیو ساخته شود و امکان دانلود مستقیم از سرورهای یوتیوب میسر شود.
توجه داشته باشید که در صورتیکه ویدیو از روی یوتیوب حذف شود، لینک دانلودی ساخته نخواهد شد.

جدیدترین فیلمهای یوتیوب

فیلمهای یوتیوب

Subscribe
خبر بده در مورد
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات